Susret ministranata Vukovarskog dekanata

U subotu 22. travanja 2023. godine u Ilači je održan susret ministranata Vukovarskog dekanata koji je okupio 50-ak ministranata. Prvi dio susreta započeo je s molitvom i pozdravnim riječima koje je u Svetištu drage Gospe Ilačke uputio domaći župnik vlč. Vedran Bilić. Nakon toga uslijedio je rad u skupinama čiji su animatori bili svećenici vukovarskog dekanata. Ministranti su u prigodnim skupinama imali priliku međusobno se upoznati i produbiti svoje znanje o temeljnim istinama kršćanske vjere. Potom je uslijedio kviz u kojem su nadmoćno pobijedili ministranti iz župe Sotin. Nakon ručka u popodnevnim satima susret je nastavljen na nogometnom terenu gdje su pobjedu odnijeli domaći, ministranti iz Ilače.

K. Posavac

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/201-900, zupailaca@gmail.com