Susret ministranata u Đakovu

Desetorica ministranta iz naše župe sudjelovala u subotu, 2. prosinca 2023. godine, na susretu ministranata Otočkog i Vukovarskog dekanata u Đakovu.

Ministranti su se ponajprije okupili u kantini Bogoslovnog sjemeništa u Đakovu u kojoj su ih dočekali bogoslovi i povjerenik za ministrante Đakovačko – osječke nadbiskupije Željko Šimić, župnik u Drenovcima i dekan drenovačkog dekanta. Susret ministranata započeo je molitvom u Metodovoj dvorani. Nakon molitve i uvodnog dijela programa ministranti su obišli najvažnije ustanove naš nadbiskupije smještenim u Đakovu: samostan Milosrdnih sestara sv. Križa, katedralu sv. Petra, Bogoslovno sjemenište i Katolički Bogoslovni fakultet u Đakovu. Susret ja završen u sinodalnoj dvorani prigodnim domjenkom i druženjem

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/201-900, zupailaca@gmail.com