Šesnaesti susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji vinkovačke regije

Pod geslom „Samo ljubav stvara“ Povjerenstvo za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Đakovačko-osječke nadbiskupije, animatori i predstavnici udruga osoba s invaliditetom vinkovačke regije, organiziraju Šesnaesti susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji. Susret će se održati u nedjelju, 16. listopada 2022., u Župi sv. Jakova apostola, u Svetištu Gospe Ilačke, s početkom u 14.30 sati. Na susret su pozvane sve osobe s invaliditetom vinkovačke regije, sve udruge i institucije koje skrbe o osobama s invaliditetom, suradnici i njihovi prijatelji, sa željom ostvarivanja bolje međusobne povezanosti udruga i institucija, osvješćivanja dostojanstva svake ljudske osobe i povećanja osjetljivosti društva za problematiku i poteškoće osoba s invaliditetom.

Podijeli

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com