PRVA SVETA PRIČEST U NAŠOJ ŽUPI

U svečanom euharistijskom slavlju Četvrte vazmene nedjelje (Nedjelje Dobroga Pastira), 25. travnja 2021. godine, četrnaestero djece iz naše Župe pristupilo je prvi puta Gozbi Božje ljubavi – Svetoj Pričesti. Euharistijsko slavlje je započelo molitvom u kapeli Gospe Ilačke odakle je krenula ulazna procesija. Na svetoj misi su zajedno uz Prvopričesnike bili njihovi roditelji, obitelji, krsni kumovi i ostali župljani. Prvopričesnike su za Prvu svetu pričest pripremali župnik i vjeroučitelji iz župe. Prigodnu recitaciju koju su na kraju mise svi prvopričesnici zajedno izrecitirali je naučila njihova učiteljica Snježana Groznica. Župniku i učiteljici su uručeni prigodni pokloni.

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com