Pobožnost križnog puta uz scenski prikaz

Na Veliki utorak, 4. travnja 2023. godine u župnoj crkvi sv. Jakova apostola u Ilači održana je pobožnost križnog puta koju su prikazali ilački vjeroučenici pod vodstvom katehete Kristijana Posavaca. Na križnom putu sudjelovao je veliki broj vjernika, a među njima dosta male djece. Prisutni vjernici na živ način mogli su doživjeti Kristov put do Kalvarije.

Na kraju euharistijskog slavlja koje je uslijedilo nakon pobožnosti križnoga puta domaći župnik Vedran Bilić zahvalio je svima koji su sudjelovali u organizaciji i realizaciji pobožnosti križnoga puta uz scenski prikaz. Prigodnu meditaciju čitale su učiteljica Branka Dević i sakristanaka Anica Kuveždić, a svojim pjevanjem pobožnost je uveličao ilački župni pučki zbor.

Kristijan Posavac

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com