Nedjelja zahvalnica za Božja dobročinstva

Svečanim euharistijskim slavljem vjernici župe sv. Jakova apostola u Ilači, na 31. nedjelju kroz godini, zahvalna srca su se zahvalili Trojedinom Bogu na svim dobročinstvima kojima ih on obilato obasipa i daruje s pojavom svake nove jeseni, vidljivih u plodovima i darovima naših polja, vinograda i vrtova.

Odjeveni u narodne nošnje, djeca i mladi na lijepo urešeni oltar u svečanom su prinosu donijeli simbolične darove: križ, svijeće, Bibliju, cvijeće, grudu zemlje, voće, povrće, med,, mlijeko, vino, vodu, kruh, žitarice, hostije i zastave.

Na kraju svete mise župnik se zahvalio svima koji su sudjelovali u pripremi i organizaciji ovogodišnje Nedjelje zahvalnice.

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com