NADBISKUPIJSKI SUSRET OSOBA S INVALIDITETOM

XXII. nadbiskupijski susret osoba s invaliditetom održat će se 8. lipnja u Svetištu Gospe Ilačke, Župa sv. Jakova u Ilači, Stjepana Radića 81. Na susret pod geslom Marijo, pokaži svoju ljubav prema nama pozvane su sve osobe s invaliditetom i članovi njihovih obitelji, ustanove i škole, te udruge i zajednice koje okupljaju osobe s invaliditetom. Početak susret je u 9.30, a misno slavlje počinje u 10 sati. Organizatori susreta su: Povjerenstvo za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Đakovačko-osječke nadbiskupije te animatori i predstavnici udruga za osobe s invaliditetom vinkovačke regije. Sudjelovanje na susretu potrebno je prijaviti najkasnije do ponedjeljka, 3. lipnja na adresu: Nadbiskupijski pastoralni centar, Strossmayerov trg 6, 31400 Đakovo; tel. 031/802-227, e-mail: pastoralni.centar@djos.hr.

Podijeli

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/201-900, zupailaca@gmail.com