Mješoviti župni zbor iz Ilače gostovao u Novom Selu kod Bosanskog Broda (BiH)

Na svetkovinu Presvetog Srca Isusova, u petak 16. lipnja 2023., nekoliko članova našega mješovitog župnog zbora gostovalo je na svečanoj misi u istoimenoj župnoj župnoj crkvi u Novom Selu kod Bosanskoga Broda (BiH), gdje je proslavljen crkveni god te župe.

Svetu misu je predvodio naš župnik vlč. Vedran Bilić, a u koncelebraciji je bilo nekoliko svećenika iz Vrhbosanske nadbiskupije.

Nakon misnog slavlja proslava crkvenog goda nastavila se kod zajedničkog stola gdje su obilan ručak za pripremili domaćini. Više zadovoljni domaćini zahvalili su Ilačanima na dolasku te im izrazili želju za ponovnim susretom u Ilači nekom drugom prigodom.

Po povratku kućama članovi zbora zajedno sa župnikom su svratili u Slavonski Bord gdje su obišli franjevački samostan Presvetog Trojstva i župnikovu rodnu župu bl. Alojzija Stepinca.

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com