Milijun djece moli zajedno za mir i jedinstvo

Vjeroučenici Župe svetog Jakova apostola u Ilači, zajedno sa župnikom vlč. Vedranom Bilićem i vjeroučiteljicom Josipom Posavac, pridružili su se 18. listopada molitvenoj inicijativi “Milijun djece moli zajedno za mir i jedinstvo.” Molitva krunice započela je pola sata prije svete mise u sklopu listopadskih pobožnosti, a predmolili su je vjeroučenici viših razreda. Na kraju misnog slavlja vlč. Bilić se zahvalio svim vjeroučenicima koji su sudjelovali u molitvenoj inicijativi.

“Milijun djece moli zajedno za jedinstvo i mir” tradicionalna je molitvena inicijativa Međunarodnog katoličkog djela Papinskog prava Crkva u potrebi (“Kirche in Not”), koja se duži niz godina održava diljem Đakovačko-osječke nadbiskupije, ali i u ostalim dijelovima Hrvatske. Za mir i jedinstvo djeca mole svake godine 18. listopada.

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com