Ilački župni zbor na susretu zborova u Vukovaru

U subotu 27.studenoga 2021. godine mješoviti pjevački zbor iz Ilače sudjelovao je na susretu zborova našeg dekanata u Vukovaru. Prije nastupa dekan fra Ivica Jagodić upoznao nas je s prostorijama franjevačkog samostana sv. Filipa i Jakova. Odazvale su se četiri župe, zbor sv. Mihaela arkanđela iz Lovasa, sv. Ivana Kapistrana iz Iloka, zbor župe sv. Jakova apostola iz Ilače i domaći zbor župe sv. Filipa i Jakova iz Vukovara. Svaka se župa predstavila s dvije pjesme a nakon toga je održana sveta misa koju je predvodio fra Ivica Jagodić a koncelebrirali su ilački i iločki župnik. Večer je završila prigodnim druženjem.

Marija Dević/ Jasmin Budinski

Podijeli

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com