HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU

Deveti nacionalni susret štovatelja Božjega milosrđa održat će se na spomendan sv. Ivana Pavla II., 22. listopada 2022., u marijanskom Nacionalnom svetištu u Mariji Bistrici.

Svečano euharistijsko slavlje u 11 sati u ime kardinala Josipa Bozanića, predvodit će pomoćni zagrebački biskup mons. Ivan Šašk. Nakon mise, na kojoj će se izvršiti obnova posvete svijeta Božjemu milosrđu, slijedi štovanje relikvija svetaca Milosrđa, sv. Faustine, sv. Ivana Pavla II. i bl. Mihaela Sopoćka, križni put u 14 sati te pobožnost u čast Božjemu milosrđu u 15 sati.

Pozivamo sve zainteresirane župljane da se prijave u župni ured najkasnije do nedjelje 16. listopada kako bismo mogli organizirati autobus.

Podijeli

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com