Danas u 21,00 sat - sveti Otac, papa Franjo sve nas poziva na zajedničku molitvu svjetlosne krunice.

Papa Franjo pridružio se pozivu talijanskih biskupa “koji su u ovoj izvanrednoj zdravstvenoj situaciji potaknuli na molitvu za cijelu zemlju”. Svaka obitelj, svaki vjernik, svaka redovnička zajednica, neka se svi duhovno ujedine u četvrtak u 21 sat u molitvi otajstava svjetla krunice. I Hrvatski katolički radio prihvaća ovaj poziv Svetog Oca. Krunicu molimo od 21:00 sat, uživo iz našega studija. Kako kaže Papa, molimo Nebesku Majku “da posebno čuva našu obitelj, naše obitelji, posebno bolesne i osobe koje skrbe za bolesne: liječnike, medicinske tehničare, medicinske sestre, volontere koji riskiraju život u toj službi.”

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/521-056, zupailaca@gmail.com