Blagdan sv. Jakova - 2023.

Svečanim euharistijskim slavljem koje je u župnoj crkvi 25. srpnja 2023. predvodio fra Mislav Lukačević, župni vikar Župe sv. Josipa radnika u Borovu naselju, svečano je proslavljen blagdan sv. Jakova, crkveni god. Koncelebriralo je nekoliko svećenika, a posluživao je vlč. Ivan Tutiš, trajni đakon.

Nakon tri godine pandemije svečano euharistijsko slavlje na radost svih župljana ponovno je proslavljeno u župnoj crkvi. U crkvi se okupilo veliki broj župljana, ali i njihovih gostiju koji su unatoč ne vremenskim prilikama došli zajedno s Ilačanima proslaviti njihovog nebeskog zaštitnika.

Euharistijsko slavlje uzveličao je mješoviti župni zbor uz orguljašku pratnju Ivane Moritz

Podijeli

galerija slika

Menu

Župa Sv. Jakova, apostola | S. Radića 7, 32248 Ilača, telefon: 032/201-900, zupailaca@gmail.com